Novinky / Připravujeme

Přípravek pro vyvařování kolmých rohů.

Se svým konstrukčním týmem vyvíjíme přípravek k našemu extruderu, který umožní spolehlivé vyvaření vnitřních rohů hranatých nádob.

STHT 2000

Vyrobena a předána první ruční svářečka s konfortním pneumatickým upínáním desek.


Úvodní stránkalink bullČasto kladené dotazy

Často kladené dotazy

Jak stanovit správnou předehřívací teplotu u svařování extruderem a jak ji poznám?

Správná předehřívací teplota pro svařování touto metodou se určuje podle materiálových listů od výrobce, ale obecně platí že správná teplota je taková kdy během svařování pomocník ostřejším předmětem těsně před svářecí botkou se pokusí do předehřávaného materiálu udělat vryp. Pokud se podaří udělat viditelný vryp, je teplota správná.

Je možno vaše svářečky pořídit taky na leasing?

Ano,spolupracujeme s leasingovou společností, která poskytne leasing už od ceny 50 000 Kč.

Jaká je záruční doba a co po ní?

Naše záruční doba je standardně 36 měsíců ode dne prodeje. Po uplynutí této doby se naše firma stará o opravy po celou životnost stroje a případně jsme je schopni modernizovat a tím zvyšovat jeho užitnou hodnotu. Opravy provádíme do 24 hodin a pokud není možná oprava na místě dodáme náhradní stroj, s kterým je možno pokračovat ve výrobě.

U svářecího pravítka je součástí dodávky také kompresor?

Ne, součástí dodávky svářecího pravítka není dodávka kompresoru, stejně jako není součástí dodávky tiskárna pro tisk protokolů. Jsme Vám ale schopni navrhnout vhodný kompresor a patřičné komponenty, případně je dodat se svářečkou. Je taky možné si nechat dodat od nás celý tlakový rozvod na klíč.

Pro ovládání svářecího pravítka bych preferoval hydrauliku, dodáte svářecí pravítka taky s tímto ovládáním?

V zásadě ano, jsme schopni osadit tyto svářečky hydraulickými agregáty, ale tato skutečnost se odrazí na ceně stroje.

Jak je to s údržbou?

Naše stroje jsou dodávány v provozuschopném stavu a není nutno se o ně nějak zvlášť starat. Jen je nutné je udržovat v čistotě. Asi po 1 000 hodinách provozu provádíme prohlídku buď u Vás nebo nám je přivezete.